4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4864
Ivan Generalic (1914-1992)

Figuren in de sneeuw

doek, gesign. l.o., 38 x 48 cm.

Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam

Taxatie: € 2.000 - € 4.000
Huidig bod: € 7.500
Hamerprijs: € 7.500

Hamerprijs: € 7.500