Lucebert (1924-1994)
pastel en aquarel, gesign. r.o., '93.VI.14, 29 x 20 cm.
Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam
Taxatie: € 500 - € 1.000
Huidig bod: € 500
Hamerprijs: € 500