Denemarken, Poul Kjearholm voor E. Kold Christensen, stoel, Model No. PK22,
verchroomd staal (geoxideerd) met bruin leder (beschadigd). Gesigneerd
Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 460
Hamerprijs: € 460