4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Italiaanse school, 17e/18e eeuw
Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam
Taxatie: € 300 - € 800
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300