3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4534
update-catalogue
Gravure, 16e eeuw, naar Raphael

Apollo en Marsyas

Provenance: Een nalatenschap uit de Apollobuurt, Amsterdam

[1]

Taxatie: € 300 - € 800
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden