12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, ikebanamand van gevlochten tijgerbamboe, 20e eeuw,
met originele bamboe binnenvaas, gesigneerd (lichte slijtage)
Japan, ikebana basket of wover tiger bamboo, 20th century, signed, with bamboo interior vase. Condition: minor surface wear.
Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200