12e zitting - Vrijdag 13 mei 10.00 uur: 4000-4108 - Aziatica (Japan, w.o. houtsneden)
Japan, sahari bronzen steelvaas, 20e eeuw,
druppelvormig, met elegante lange hals, met zachtbruin patina, met originele gesigneerde houten bewaardoos
Japan, sahari bronze bottle vase, 20th century, drop shaped, with elegant long neck, with soft brown patina, with original signed wood box. Condition: in good overall condition.
Taxatie: € 200 - € 300
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200