6e zitting - Vrijdag 6 mei 10.00 uur: 7500-7543 - Spiegels en lampen
Catalogusnummer: 4027
Spiegel in vergulde lijst in Louis XV-XVI-stijl, 19e eeuw,

met strikwerk, blad- en bloemranken (losse stukjes aanwezig)

h. 205 en br. 114 cm

Taxatie: € 600 - € 1.000
Huidig bod: € 975
Hamerprijs: € 975

Hamerprijs: € 975