13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
Catalogusnummer: 3440
China, bronzen wierookbrander, 18e/19e eeuw,

met twee oren en groen-bruin patina, gemerkt met 'archaisch' zegelmerk

l. 16, h. 6 cm.

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 1.700
Hamerprijs: € 1.700

Hamerprijs: € 1.700