Catalogusnummer: 5020
Karel Appel (1921-2006)

'Blue dog'

gouache en litho op papier op doek, gesign. l.o., herkomst: Sotheby's Amsterdam, 28-9-1987, lot no. 194, 53 x 73 cm.

Taxatie: € 1.500 - € 2.500
Huidig bod: € 4.200
Hamerprijs: € 4.200

Hamerprijs: € 4.200