5e zitting - Donderdag 5 mei 18.30 uur: 6800-7079 - Modern and Contemporary Art
Catalogue number: 5013
Lucebert (1924-1994)

Figuur

houtskool, pastel en aquarel, gesign. m.o., '86.IX.11, 49 x 34 cm.

Estimate: € 400 - € 800
Current bid: € 250
Hammer Price: € 250

Hammer price: € 250