Catalogusnummer: 4912
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)

Hoornblazer

43 x 26 cm. aquarel, gesign. l.o., 1905,

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 600
Hamerprijs: € 600

Hamerprijs: € 600