Catalogusnummer: 4911
Jan Hoynck van Papendrecht (1858-1933)

Twee soldaten

aquarel, gesign. m.r., 1904, 31 x 25 cm.

Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 420
Hamerprijs: € 420

Hamerprijs: € 420