3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4615
Hollandse school, 20e eeuw

Gezicht op de Oudezijds Kolk

doek, 86 x 60 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 340
Hamerprijs: € 340

Hamerprijs: € 340