3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4607
Gabriel Hanedoes (1869-1953)

Vrouw met kittens

doek, niet ingelijst, gesign. r.b., 1935, 96 x 69 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 50
Hamerprijs: € 50

Hamerprijs: € 50