Shinkiji Tajiri (1923-2009)
Studie voor machine, 'the monthly drag'
stift en aquarel, gesign. l.o., '66, 44 x 29 cm.
Taxatie: € 400 - € 800
Huidig bod: € 300
Hamerprijs: € 300