13e zitting - Vrijdag 13 mei 13.00 uur: 3350-3606 - Aziatica - (China)
China, bewerkte inktsteen, 19e/20e eeuw,
ovaal, gesneden met vleermuizen op een geometrisch patroon, gemerkt 'Ming Fang Zi Ru'
China, moulded inkcake, 19th/20th century, of oval shape, carved with bats on a geometrical ground, marked 'Ming Fang Zi Ru'. Condition: some surface wear, minor scratches.
Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120