7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 7700-7751 - Klokken, pendules en barometers
Catalogusnummer: 7718
Frankrijk, vuurverguld bronzen cartelklok, Louis XVI, 18e eeuw.

Uurwerk uitgevoerd met gaand- en slagwerk op bel. Wit emaille wijzerplaat met Romeinse cijfers, verguld koperen fijn gezaagde wijzers. De kast met ramskoppen, guirlande en centraal een strikornament.

h. 46 cm, b. 27 cm.

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 1.400
Hamerprijs: € 1.400

Hamerprijs: € 1.400