3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4537
Europese school, 117e/8e eeuw

Menigte en soldaten te paard in een heuvellandschap

paneel, 30 x 45 cm.

Taxatie: € 600 - € 800
Hamerprijs: