3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4724 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4537
Europese school, 117e/8e eeuw
Menigte en soldaten te paard in een heuvellandschap
paneel, 30 x 45 cm.
Taxatie: € 600 - € 800
Hamerprijs: