3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4537
update-catalogue
Europese school, 117e/8e eeuw

Menigte en soldaten te paard in een heuvellandschap

paneel, 30 x 45 cm.

[1]

Taxatie: € 600 - € 800
:
Hamerprijs:

outbid-warning
Overboden