3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4640
Portretje van een jonge man, eind 17e eeuw

Taxatie: € 400 - € 600
Huidig bod: € 1.300
Hamerprijs: € 1.300

Hamerprijs: € 1.300