13e zitting - Dinsdag 9 juli 10.00 uur : 1400-1567 - De tassencollectie van Hester van Eeghen
PNG., drie otsj beschadigde neusbotjes,
Indonesië, vijf gestoken benen figuurtjes en een kris-heft
Taxatie: € 150 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90