Catalogusnummer: 4900
Kees Verwey (1900-1995)

Bloemen. Herkomst: collectie Mabel Hoogendonk.

doek, gesign. l.o., verso annotatie 'voor Mabel van Kees Verwey', 50 x 40 cm.

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.800
Hamerprijs: € 1.800

Hamerprijs: € 1.800