3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4601
Dirk Johannes van Haaren (1901-1961)

'De groote wolk'

paneel, gesign. r.o., 22 x 31 cm.

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 775
Hamerprijs: € 775

Hamerprijs: € 775