Catalogusnummer: 4531
Hollandse school, 19e eeuw

Landschap met brug over een beekje bij huizen

aquarel, 19 x 24 cm.

Taxatie: € 50 - € 80
Huidig bod: € 30
Hamerprijs: € 30

Hamerprijs: € 30