4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4867
update-catalogue
Anthonie Lodewijk Koster (1859-1937)

Gezicht op een gracht te Haarlem

pastel, gesign. r.o., 20 x 12,5 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 220
Hamerprijs: € 220

Hamerprijs: € 220

outbid-warning
Overboden