4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4947
Joub Wiertz (1893-1966)

Man te paard in een veld met bloemen

doek, gesign. r.o., 1928, 100 x 80 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200