4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4950
Piet van Wijngaerdt (1873-1964)

Bij Abcoude

doek, gesign. l.o., '52, 72 x 80 cm.

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700