4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4898
update-catalogue
Karel Colnot (1921-1996)

Winters landschap bij Bergen

doek, gesign. r.o., '73, 60 x 80 cm.

[1]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 250
Hamerprijs: € 250

Hamerprijs: € 250

outbid-warning
Overboden