3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Karel Colnot (1921-1996)
Boerderij tussen de bomen bij Bergen
doek, gesign. r.o., '71, 40 x 55 cm.
Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100