3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4614
Karel Colnot (1921-1996)

Boerderij tussen de bomen bij Bergen

doek, gesign. r.o., '71, 40 x 55 cm.

Taxatie: € 150 - € 300
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100