3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4547
update-catalogue
Vijf diverse kaarten betreffende Frankrijk, 18e eeuw

[5]

Taxatie: € 300 - € 500
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400

outbid-warning
Overboden