3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4577
Harrie Kuyten (1883-1952)

Drie houtskooltekeningen

allen gesign., ca. 50 x 35 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 550
Hamerprijs: € 550

Hamerprijs: € 550