3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4583
Mommie Schwarz (1876-1942)

Vier diverse tekeningen

vier tekeningen, éénmaal gesign. allen ca. 30 x 25 cm.

[4]

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 320
Hamerprijs: € 320

Hamerprijs: € 320