4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4869
update-catalogue
Anthonie Lodewijk Koster (1859-1937)

'Aan de Houtvaart' / 'Het vroegere Schoter voetpad'

houtskool en pastel, gesign., l.o., 20,5 x 13 cm. en houtskool en potlood, gesign. r.o., 18,5 x 28 cm.

[map]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden