Catalogusnummer: 4862
Toegeschreven aan George Hendrik Breitner (1857-1923)

Studie van een boer

houtskool en aquarel, gesign. 70 x 42 cm.

Taxatie: € 1.200 - € 1.800
Hamerprijs: