3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4565
Louis Icart (1888-1950)

Liggende vrouw

kleurenets, gesign. m.o., 38 x 46 cm.

Taxatie: € 300 - € 600
Huidig bod: € 380
Hamerprijs: € 380

Hamerprijs: € 380