4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 4800-4970 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Catalogusnummer: 4938
Paul Hugo ten Hoopen (geb. 1927)

'Nachtlandschap Bourbonnais'

doek, gesign. r.o., 2005, 25 x 35 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 360
Hamerprijs: € 360

Hamerprijs: € 360