4e zitting - Donderdag 5 mei 14.00 uur: 6400-6577 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Verkocht
Catalogusnummer: 4895
update-catalogue
Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985)

'Jongen met karretje'

maroufle, gesign. r.o., 1948, 24 x 42 cm.

[1]

Taxatie: € 800 - € 1.200
Huidig bod: € 700
Hamerprijs: € 700

Hamerprijs: € 700

outbid-warning
Overboden