Catalogusnummer: 4872
Ernst van Leyden (1892-1969)

Urker visser voor zijn woning

houtskool en aquarel, gesign. r.o., '21, 65 x 55 cm.

Taxatie: € 200 - € 400
Huidig bod: € 400
Hamerprijs: € 400

Hamerprijs: € 400