3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4633
Theo Swagemakers (1898-1994)

Stilleven met kommen, flessen en een vaas

board, gesign. r.o., 50 x 60 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 70
Hamerprijs: € 70

Hamerprijs: € 70