3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4634
Theo Swagemakers (1898-1994)

Stilleven met bonen, knoflook en rode peper

board, gesign. l.o., '70, 50 x 60 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 90
Hamerprijs: € 90

Hamerprijs: € 90