1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4780-4999 Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4822
Hollandse school, 18e eeuw

Figuren bij een boerderij. Hierbij tekening en drie gravures, 18e/19e eeuw.

inkttekening

23 x 30 cm.

[1+map]

Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60