1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4957 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
99844900
Dubbelklik om de foto op volledig scherm te bekijken.
Catalogusnummer: 4822
update-catalogue
Hollandse school, 18e eeuw

Figuren bij een boerderij. Hierbij tekening en drie gravures, 18e/19e eeuw.

inkttekening

23 x 30 cm.

[1+map]

Taxatie: € 40 - 80
bid-description-text)s: bid-price)s
Hamerprijs: € 60

Hamerprijs: € 60

outbid-warning
Overboden