1e zitting - Woensdag 26 juni 10.00 uur: 4800-4982 - Schilderijen, aquarellen en tekeningen
Hollandse school, 18e eeuw
Figuren bij een boerderij. Hierbij tekening en drie gravures, 18e/19e eeuw.
Taxatie: € 40 - € 80
Huidig bod: € 60
Hamerprijs: € 60