3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4632
Theo Swagemakers (1898-1994)

Stilleven met eieren en zoutvat

board, gesign. r.o., '75, 38 x 43 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 100
Hamerprijs: € 100

Hamerprijs: € 100