3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 6000-6230 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4635
Theo Swagemakers (1898-1994)

Portret van Bonne ten Kate / Landschap Nerga

board, gesign., '73, 36 x 28 cm. en aquarel, gesign., '68, 15 x 19 cm.

Taxatie: € 80 - € 120
Huidig bod: € 20
Hamerprijs: € 20

Hamerprijs: € 20