3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4514
update-catalogue
Franse school, 18e/19e eeuw

'Le vray portrait du sauveur envoye au Roy Abagar'

maroufle, 50 x 40 cm.

[1]

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 160
Hamerprijs: € 160

Hamerprijs: € 160

outbid-warning
Overboden