7e zitting - Vrijdag 6 mei 14.00 uur: 8600-8658 - Antieke en klassieke stoelen en banken
Catalogusnummer: 8009
Set van tien beukenhouten stoelen, laat 19e eeuw,

met gestoken ramskoppen op de armleuningen en bruin lederen bekleding (leer in slechte staat)

[10]

Taxatie: € 1.000 - € 2.000
Huidig bod: € 1.500
Hamerprijs: € 1.500

Hamerprijs: € 1.500