3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4710 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Verkocht
Catalogusnummer: 4689
update-catalogue
John Rädecker (1885-1956)

Portret van de vrouw van de kunstenaar

houtskool, ongesign., 44 x 28 cm.

[1]

Taxatie: € 150 - € 250
Huidig bod: € 200
Hamerprijs: € 200

Hamerprijs: € 200

outbid-warning
Overboden