3e zitting - Donderdag 5 mei 10.00 uur: 4500-4713 - Schilderijen, aquarellen, tekeningen en grafiek
Catalogusnummer: 4588
Henri ten Holt (1884-1968)

Stolpboerderij bij Bergen

inkttekening, gesign. l.o., '24, 21 x 28 cm.

Taxatie: € 100 - € 200
Huidig bod: € 120
Hamerprijs: € 120

Hamerprijs: € 120